Angielski dla maturzystów

Angielski dla maturzystów w Sochaczewie

Przygotowanie do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym

Poziom

podstawowy i rozszerzony

Zajęcia:

2 razy w tygodniu po 75 minut

Wiek

maturzyści

Grupy:

5-8 osób

Jak wyglądają zajęcia dla maturzystów z języka angielskiego ?

Przygotowanie do matury pisemnej i ustnej

-tematyka zajęć oraz metodyka pracy dostosowana do przygotowania kursanta w zakresie wszystkich umiejętności: pisanie, słuchanie, mówienie, czytanie.

Praca na aktualnych materiałach

-kursanci ćwiczą z wykorzystaniem najnowszych, dostępnych materiałów. Bierzemy pod uwagę zmieniające się od nowego roku szk. 2022/23 wymagania na egzaminie maturalnym.

Lektorzy

prowadzący ten kurs posiadają wiedzę i doświadczenie w przygotowaniu do matury- egzaminatorzy maturalni - gwarancja wysokiej zdawalności!

Możliwość śledzenia postępów

w nauce oraz dostęp do materiałów z zajęć poprzez e-dziennik

Poziom podstawowy i rozszerzony

- oferujemy kursy przygotowujące zarówno do poziomu podstawowego, jak i rozszerzonego.

Dlaczego warto zapisać się na kurs?

Kurs  maturalny jest doskonałym rozwiązaniem dla uczniów pragnących osiągnąć zamierzony cel podczas egzaminu dojrzałości zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Metodyk szkoły oraz lektor czuwają nad realizacją materiału – dzięki czemu zarówno uczeń, jak i rodzic mogą być pewni jakości zajęć. Przygotowani jesteśmy do kształcenia naszych kursantów w zakresie zmieniających się wymagań dotyczących matury z j. angielskiego od roku szkolnego 2022/23.

Warto rozpocząć kurs przygotowujący do matury już na początku nowego roku szkolnego – tak by spokojnie zdążyć perfekcyjnie przygotować się do egzaminu zwłaszcza, że zmienia się zakres, zasady oceniania i niektóre elementy zadań na maturze z języka angielskiego (dotyczy to zarówno poziomu podstawowego, jak i rozszerzonego).

Podczas kursu utrwalamy każdą sprawność językową, która jest wymagana na egzaminie maturalnym -jest to praktyczne ćwiczenie zadań i sytuacji egzaminacyjnych.  Uczeń doskonaląc swoje umiejętności w tym zakresie niweluje ewentualny stres przedegzaminacyjny, natomiast rodzice mają pewność, że dziecko jest rzetelnie przygotowywane do egzaminu i mogą być spokojni o rezultat.