Angielski dla dzieci 2-7 lat Teddy Eddie

Angielski dla dzieci w wieku 2-7 lat Teddy Eddie Sochaczew

Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska, karty obrazkowe. Autorki metody czerpały inspirację z obserwacji własnych pociech, będących właśnie w wieku przedszkolnym. To one były pierwszymi, bardzo wymagającymi recenzentami.

4 poziomy wiekowe

2-3,5lat; 4-5lat; 5-6 lat; 7 lat

Długość zajęć

35, 40,45 lub 60 minut

Zajęcia

1 lub 2 razy w tygodniu

Grupy:

max. 8 lub 10 osób
Pierwsze słowa i zdania
Teddy Eddie START

2-3 latki

 • dziecko pokocha język angielski
 • nauczy się reagować na angielskie polecenia
 • pozna swoje pierwsze zdania
 • będzie śpiewać pierwsze piosenki
 • pozna bajeczki w języku angielskim
Pierwsze rozmowy
Teddy Eddie STANDARD

4-5 latki

 • dziecko pozna kilkaset słów w zdaniach i kontekstach
 • zacznie prowadzić pierwsze rozmowy po angielsku
 •  będzie odgrywać scenki po angielsku
 • nauczy się grać w gry wymagające użycia języka angielskiego
Początki czytania
Teddy Eddie ABC

5-6 latki

 • dziecko rozpocznie swoją przygodę z czytaniem
 • będzie prowadzić rozmowy po angielsku
 • rozszerzy zasób słownictwa
 • nowe słówka będą ćwiczone zawsze w zdaniach

Czytanie tekstów
Teddy Eddie SCHOOL

6-7 latki

 • dziecko zacznie komunikować się w języku angielskim
 • będzie mówić całymi zdaniami
 • będzie opowiadać historyjki
 • poznane słowa i zwroty zacznie wykorzystywać spontanicznie nie tylko podczas lekcji
 • będzie czytać teksty w języku angielskim

Kiedy zapisać dziecko na kurs?

Czytanie globalne na kursach TE

Najważniejsze zalety kursu:

Koniec z nauką pojedynczych słówek, nareszcie dzieci uczą się mówić całymi zdaniami! Metoda Teddy Eddie powstała w odpowiedzi na pewien niedosyt ze strony rodziców, nauczycieli, a nawet samych dzieci. Skarżyli się oni na to, że w większości kursów dla małych dzieci jest tak mało mówienia. U nas zajęcia organizowane są w taki sposób, aby dzieci miały szansę przyswoić wiele elementów obcej mowy w podobny sposób, w jaki uczyły się języka ojczystego. Język angielski traktowany jest na zajęciach jako środek do komunikowania się także w poleceniach i instrukcjach.

Wyjątkowe zajęcia pełne są humoru i niespodzianek! Pierwszym celem metody jest zadowolenie dziecka – żeby polubiło naukę języka obcego, chętnie przychodziło na lekcje i pewnie czuło się w środowisku innych dzieci. Motywem przewodnim jest Miś Eddie, który pewnego dnia wyskakuje z kolorowej skarpety, by wraz z dziećmi przeżyć mnóstwo przygód w bajkowym świecie języka angielskiego! Ponadto, zajęcia są pełne gier i zabaw, zarówno klasycznych, jak i zupełnie nowych. Tematyka zajęć jest także bliska dzieciom, co powoduje, że nigdy się nie nudzą.

Zajęcia prowadzą specjalnie wyselekcjonowani lektorzy, posiadający predyspozycje do pracy z uczniem w wieku przedszkolnym, a przede wszystkim kochający małe dzieci. Oprócz tych naturalnych zdolności, nasi lektorzy przechodzą cykl szkoleń i znajdują się pod stałą opieką metodyczną.

Bardzo ważnym aspektem metody Teddy Eddie jest stały kontakt lektora z rodzicami, którzy mogą liczyć na: lekcje otwarte, bieżące informacje po każdych zajęciach na temat przerabianego materiału, cotygodniowe maile z podsumowaniem uczonych elementów i propozycjami powtórek z dzieckiem w domu oraz pisemne raporty o postępach dziecka (co semestr).

Ta ambitna metoda pozwala na przyswojenie wyjątkowo dużej liczby słów i zwrotów; bazuje na niezliczonych tekstach oraz materiałach multimedialnych. Rymowanki i piosenki zostały napisane specjalnie dla Teddy Eddie, a ich słowa zawierają struktury wprowadzane na zajęciach.

Teddy Eddie jest bogaty także pod względem liczby elementów wchodzących w skład Pakietu Edukacyjnego. W kolorowej i bardzo trwałej teczce mały uczeń znajdzie: oryginalny, pełen treści podręcznik, mini-książeczkę z sekretnymi słowami, zeszyt ćwiczeń, dodatki motywacyjne. Ponadto nieodzownym elementem kursu jest Plac Zabaw – edukacyjna aplikacja pełna gier i zabaw online. WIĘCEJ O PAKIECIE EDUKACYJNYM -TUTAJ

A dla rodzica? Bardzo szczegółowy poradnik zawierający informację o przerabianym materiale oraz pomysły na zabawy językowe z dzieckiem w domu. Na koniec roku każdy nasz kursant otrzymuje oficjalny dyplom i małą nagrodę pokazującą ogrom opanowanej wiedzy. 

Oficjalna strona właściciela metody Teddy Eddie: http://www.edubears.pl

Więcej informacji na temat naszych kursów Teddy Eddie :