Opinie o nas

Jest super! Jako rodzice jesteśmy informowani na bieżąco o działalności szkoły. Dziękuję za Państwa elastyczność w tworzeniu grafiku zajęć, za możliwość dołączenia online do zajęć i za zaangażowanie w proces nauczania! Tak trzymać!!!
tata Miłosza
grupa Junior 3, 11 lat
Wszystko świetnie funkcjonuje. Można pogratulować organizacji i nakładu pracy. Wszystko bardzo mi się podoba. Jesteście super, róbcie tak dalej. Kibicuje Wam i bardzo Was lubię🤗
Kursant z grupy Adult
Uważam, że obsługa jest na najwyższym poziomie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pani Bogumiły. Nasz syn chętnie uczestniczy w zajęciach, widzimy przyrost wiedzy. Uwielbia Panią Bogumiłę co ma dla nas ogromne znaczenie.
mama Kajetana
grupa Teddy Eddie, 5 lat
Marysia jest bardzo zadowolona i widzę jej postępy w nauce angielskiego. Pani Ola ma super podejście do dzieci i widać, że zachęca je do nauki języka 🙂
mama Oli
grupa Teddy Eddie, 6 lat
Tak trzymać! 🙂 bo jest super ,a najważniejsze, że dziecko lubi uczęszczać na zajęcia, chętnie chodzi i mile wspomina każde zajęcia, a to dla mnie najważniejsze 🙂
mama Natalki
grupa Teddy Eddie, 7 lat
Mateusz nabrał pewności siebie w szkole na lekcji angielskiego. Powiedział, że lubi uczyć się u Państwa i sam zapisuje się w sekretariacie na dodatkowe zajęcia. 🙂 Z lekcji wychodzi uśmiechnięty. Podoba mu się grupa, w której się uczy,są tam jego rówieśnicy.Wcześniej trudno było go nakłonić do jakichkolwiek lekcji. Taka odmiana u Mateusza jest najlepszą rekomendacją Państwa pracy,poświęcenia i umiejętności dotarcie do dziecka. Dziękuję.
mama Mateusza
grupaJunior 3, 11 lat
Wszystko jest bardzo dobrze zorganizowane. 🙂 Jestem bardzo zadowolona z kursu TE, widzę u dziecka efekty, polecam kurs wśród znajomych. 🙂 Jestem bardzo zadowolona z kursu. Lektorka na dwuminutówkach przekazuje zawsze wszystkie istotne informacje, wiem na co zwrócić uwagę i co dziecko przerabiało na zajęciach. Synkowi podobają się zajęcia, chętnie na nie uczęszcza. 🙂 ,
mama Igora
Teddy Eddie, lat 6
Obsługa jest cudowna, miłe, zawsze uśmiechnięte Panie, bardzo pomocne. Oby tak dalej.
mama Kacpra
Teddy Eddie, 6 lat
Uważam, że wszystko jest na najwyższym poziomie (plus za to, że jeśli nie odbieram telefonu to otrzymuje smsa). Dziękuję za to, że grupę prowadzi pani Bogusia. To anioł, którego zarówno nasze dziecko jak i my, rodzice uwielbiamy.
tata Franka
Teddy Eddie, 6 lat
Ignacy bardzo lubi Panią, dobrze się bawi na zajęciach. Pani Aleksandra zawsze wszystko tłumaczy po zajęciach. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
mama Ignacego,
Teddy Eddie, 5 lat
Franek uwielbia chodzić na zajęcia, świetnie się bawi a przy tym uczy, po tych kilku miesiącach widzę ogromne postępy. Pani Marysia ma fantastyczne podejście do dzieciaków. Dziękujemy.
mama Franka
Teddy Eddie, 6 lat
Jestem bardzo zadowolona z zajęć oraz z podejścia do dzieci Pani Oli. Mieliśmy problemy z wchodzeniem na zajęcia, ale dzięki Pani Oli dzieciaki przełamały tę barierę.
mama Laury i Witka
Teddy Eddie, 6 lat
Uważam, że obsługa jest na najwyższym poziomie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pani Bogumiły. Nasz syn chętnie uczestniczy w zajęciach, widzimy przyrost wiedzy. Uwielbia Panią Bogumiłę co ma dla nas ogromne znaczenie.
mama Kajetana,
Teddy Eddie, 5 lat

Letnie Półkolonie marzeń 2023

Uwaga! zostały ostatnie miejsca.