Konwersacje

Konwersacje dla dzieci, młodzieży i dorosłych
w Sochaczewie

Kurs konwersacyjny z Native Speaker lub z polskim lektorem doskonali umiejętności mówienia i swobodnej konwersacji.

Zajęcia

1 raz lub 2 razy w tygodniu

Długość zajęć

45, 60 lub 90 minut

Grupy

5-8 osób

Zajęcia indywidualne

1-4 osób

Jak wyglądają konwersacje w British School?

Na kursach konwersacyjnych rozwijamy umiejętności płynnego mówienia po angielsku i komunikowaniu się po angielsku w codziennych, życiowych sytuacjach. Staramy się przełamać barierę językową, tak by nasi kursanci jak najszybciej zaczęli wykorzystywać w praktyce zdobytą wiedzę. Podczas konwersacji stawiamy na maksymalne wykorzystanie języka angielskiego, wzbogacanie słownictwa oraz utrwalanie już poznanych słów i zwrotów. Dajemy naszym kursantom poczucie, że z każdą kolejną lekcją zbliżają się do upragnionego celu – większej płynności w mówieniu i swobody wypowiedzi.  Bazujemy na atrakcyjnych materiałach będących podstawą do dyskusji i rozmów.

Kursy konwersacyjne prowadzimy dla dzieci, dla młodzieży i dla osób dorosłych.  Oferujemy zarówno zajęcia grupowe,  jak i indywidualne, z polskim lektorem lub z Native Speakerem.

Kurs konwersacyjny z Native Speaker to przede wszystkim rozmowa i ćwiczenia poprawiające jakość, swobodę oraz płynność wypowiedzi. Zajęcia prowadzone są przez lektora pochodzącego z Londynu, dzięki czemu Uczniowie mają możliwość nauki poprawnej wymowy poprzez osłuchanie się z brytyjskim akcentem.

Letnie Półkolonie marzeń 2023

Uwaga! zostały ostatnie miejsca.