Kurs Savvy Ed 7-10 lat

Angielski dla dzieci w wieku 7-10 lat Savvy Ed w Sochaczewie

Savvy Ed jest bardzo ambitny. Dzieci, bądź co bądź jeszcze małe (7-10 lat), opanowują ogrom materiału. Równocześnie Savvy Ed jest bardzo przyjazny dla uczniów, nasz sukces polega na tym, że dzieci zupełnie nie zdają sobie sprawy z tego jaki wiele się uczą oraz ile od nich wymagamy. Nauka nie sprawia problemów dlatego, że bazujemy ich wiedzy i doświadczeniu językowym nabytym w poprzednich latach.

Poziomy:

kontynuujący

Zajęcia:

2 razy w tygodniu po 60 minut

Wiek:

7-10 lat

Grupy:

do 10 osób

Jak wyglądają zajęcia Savvy Ed?

Metoda Savvy Ed to ambitna ścieżka nauki języka angielskiego, którą dziecko  może dojść aż do poziomu Young Learners  –  Flyers (poziom A2 wg Rady Europy). Przeznaczona jest dla dzieci, które w przedszkolu uczestniczyły w ambitnych kursach językowych. Lekcje Savvy Ed będą dla Twojego dziecka krokiem milowym w stronę płynności językowej, momentem,  w którym wszystkie poznane wcześniej wyrażenia, zdania i zwroty zostaną perfekcyjnie utrwalone. Dzieci uczą się budować nowe zdania, precyzyjnie wyrażać myśli po angielsku, z czasem rozwijają umiejętność czytania, pisania, ale także rozwiązywania testów, bo również takim wyzwaniom w swoim życiu będą musiały sprostać. Nadrzędnym celem metody pozostaje jednak to, co nauka języka obcego daje nam przede wszystkim: umiejętność komunikacji i prowadzenia swobodnej rozmowy. Język angielski będzie przecież codziennie wykorzystywanym narzędziem dla pokolenia naszych dzieci. Mimo, że treści w stosunku do przedszkolnych są poważniejsze, nadal procesowi nauki języka na kursach Savvy Ed towarzyszy dobra zabawa!

ZAŁOŻENIA METODYKI

Savvy Ed ma wiele unikatowych i innowacyjnych elementów, które ułożone w systemową całość znacznie podnoszą efektywność nauki. Oto kilka z nich:

 • EFEKT KULI ŚNIEGOWEJ czyli “stopniowe narastanie”  w zadaniach, powtórkach i  w ułożeniu materiału językowego  
 • KOMPAKTOWOŚĆ I KOMPLETNOŚĆ Savvy Ed to nie tylko podręcznik, to cała filozofia nauczania z wszelkimi potrzebnymi elementami zarówno w sensie materiału nauczania jak i samych pomocy naukowych. Zadbaliśmy przy tym o perspektywy wszystkich zainteresowanych stron: ucznia, rodzica, nauczyciela i dyrektora szkoły
 • SYSTEMY MOTYWACJE zostały wkomponowane w metodę – nie da się ich ominąć! Podczas lekcji wykorzystywane są elementy GRYWALIZACJI (np. dzieci zbierają grudki złota, aby zbudować swoje Złote Królestwo). Savvy Ed, przesyła dzieciom listy z całego świata, motywując i nagradzając aktywność i zaangażowanie.

System zaliczeń wykorzystuje elementy OCENIANIA KSZTAŁTUJĄCEGO. Wszystko po to, aby wspierać rozwój i talenty młodych kursantów

PAKIET EDUKACYJNY SAVVY ED

W skład Pakietu Edukacyjnego wchodzi:

 • SavvyBook czyli podręcznik ucznia.
 • SnowballBook czyli książka ćwiczeń.
 • Parents’ Bookczyli książka rodzica. Służy ona za zeszyt kontaktu, do którego uczniowie będą wklejać informacje przekazywane przez lektora oraz w której lektor będzie wpisywał informację o zaliczeniach kolejnych partii materiału przez dziecko.
 • Savvy Quest dostęp do edukacyjnej aplikacji, która jest uzupełnieniem kursu, w przyjemny i nowoczesny sposób uczy słownictwa, wymowy i gramatyki, utrwala poznany na lekcjach materiał.
 • SavvyTile to magiczna płytka, która powoduje, że część tekstu w podręczniku “znika.” Jest to idealne narzędzie do ćwiczenia kontrolowanej komunikacji i powtarzania materiału na zajęciach oraz w domu.
 • Teczka z logiem Savvy Ed.
 • Certyfikat
 • Medal Savvy Eda to upominek dla ucznia po zakończeniu każdego poziomu.

 

Oficjalna strona właściciela metody Savvy Ed:  http://www.edubears.pl

Opinie rodziców o kursie Savvy Ed:

Jeśli szukasz więcej informacji o naszej ścieżce egzaminacyjnej kliknj tutaj:

Letnie Półkolonie marzeń 2023

Uwaga! zostały ostatnie miejsca.