Angielski dla dzieci 8-10 lat Savvy Ed

Angielski dla dzieci w wieku 8-10 lat Savvy Ed w Sochaczewie

Savvy Ed zachwyca dzieci, rodziców i nauczycieli połączeniem ambitnego podejścia i niebanalnej treści! Dzięki temu nasi uczniowie aktywują ciekawość poznawczą, nauka przynosi szybkie efekty i sprawia frajdę!

Poziomy:

kontynuujący

Zajęcia:

2 razy w tygodniu po 60 minut

Wiek:

8-10 lat

Grupy:

do 10 osób

Jak wyglądają zajęcia Savvy Ed?

Metoda Savvy Ed to ambitna ścieżka nauki języka angielskiego, którą dziecko w wieku od 8 do 10 lat może dojść aż do poziomu Young Learners  –  Flyers (poziom A2 wg Rady Europy). Przeznaczona jest dla dzieci, które w przedszkolu uczestniczyły w ambitnych kursach językowych. Lekcje Savvy Ed będą dla Twojego dziecka krokiem milowym w stronę płynności językowej, momentem,  w którym wszystkie poznane wcześniej wyrażenia, zdania i zwroty zostaną perfekcyjnie utrwalone. Dzieci uczą się budować nowe zdania, precyzyjnie wyrażać myśli po angielsku, z czasem rozwijają umiejętność czytania, pisania, ale także rozwiązywania testów, bo również takim wyzwaniom w swoim życiu będą musiały sprostać. Nadrzędnym celem metody pozostaje jednak to, co nauka języka obcego daje nam przede wszystkim: umiejętność komunikacji i prowadzenia swobodnej rozmowy. Język angielski będzie przecież codziennie wykorzystywanym narzędziem dla pokolenia naszych dzieci. Mimo, że treści w stosunku do przedszkolnych są poważniejsze, nadal procesowi nauki języka na kursach Savvy Ed towarzyszy dobra zabawa!

Dlaczego warto zapisać dziecko na zajęcia Savvy Ed?

Bardzo ambitny kurs – przygotowujący do egzaminów Cambridge YLE. Kontynuacja kursu Teddy Eddie. Dziecko czuje się dojrzalsze, bo miś jest już starszy i bardziej wymagający. Nauka odbywa się  w sposób ciekawy, w ruchu, w akcji, poprzez praktykę. Dzieci dzięki temu otwierają się do aktywności i nabierają swobody mówienia. Dziecko  jest doskonale przygotowane do szkoły, wyprzedza rówieśników o około 2 lata, rodzic nie musi pomagać w lekcjach, a dziecko  ma doskonałe oceny. Rodzic nie musi martwić się o umiejętności swojego dziecka. Nad całością czuwa metodyk – rodzice mogą być pewni jakości zajęć.

Opinie rodziców o kursie SavvyEd