Nasz zespół

Zespół British School Sochaczew

to wykwalifikowani, sympatyczni i entuzjastycznie nastawieni lektorzy, którzy z pasją i zaangażowaniem wykonują swoją pracę.

Jesteśmy:
  • zaangażowani w powierzone nam zadania– każde zajęcia są świetnie przygotowane
  • wykształceni– posiadamy wykształcenie wyższe oraz przygotowanie pedagogiczne
  • ambitni – nieustannie szkolimy się, aby jak najwięcej zaoferować kursantom
  • innowacyjni – do prowadzenia zajęć wykorzystujemy m.in. tablice interaktywne, kursy e-learning, lekcje on-line
  • wierzymy w umiejętności studenta– z nami każdy może nauczyć się języka obcego!

W naszym gronie znajdują się zarówno polscy nauczyciele, jak i native speakers.

Nasz zespół

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij do nas aplikację – czekamy na Ciebie! 🙂
Agata Zambrzycka
język angielski; opiekun egzaminów Cambridge

Jestem tłumaczką przysięgłą i lektorką języka angielskiego. Facynuje mnie wszystko, co dotyczy Stanów Zjednoczonych. Kiedy miałam 8 lat, wysłałam kartkę świąteczną do prezydenta Reagana, opowiadania Jacka Londona zaprowadziły mnie na Alaskę, a pracę magisterską pisałam o kluczowych kwestiach w historii XIX-wiecznej Ameryki – walce z niewolnictwem i batalii kobiet o równouprawnienie.

W języku angielskim ciekawi mnie wymowa, zarówno brytyjska jak i amerykańska, a pasję do fonetycznej poprawności staram się zaszczepić wśród swoich uczniów już od pierwszych zajęć.

Katarzyna Janiak
język angielski -metodyk szkoły, opiekun metody Teddy Eddie i Savvy Ed

Nauka języka angielskiego to moja pasja. Podróże uświadamiają mi za każdym razem, że znajomość języków obcych potrafi być dużym atutem i nie raz uratowało mnie to od dużych problemów. W ludziach podziwiam niezależność w działaniu, pracowitość oraz ich pasje. W wolnych chwilach dbam o rozwój własnego warsztatu pracy poprzez oglądanie filmów i czytanie książek. Interesuje mnie kultura krajów skandynawskich, którą starałam się dokładnie poznać podczas stypendium w Finlandii. Staram się, by moi uczniowie czerpali satysfakcję z nauki języka poprzez wykorzystywanie autentycznych materiałów. Ukończyłam filologię angielską z tytułem magistra na Uniwersytecie Łódzkim.

Katarzyna Kuźmińska
język angielski -opiekun metody Teddy Eddie

Ukończyłam Akademię Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej z tytułem magistra Glottodydaktyki i Nauczania Zintegrowanego z Językiem Angielskim oraz studia podyplomowe z zakresu Polityki i Zarządzania Oświatą na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje pierwsze doświadczenie zawodowe zdobyłam w czasie studiów, pracując przez kilka miesięcy w Londynie jako asystentka nauczyciela. Przygodę z edukacją anglojęzyczną kontynuowałam przez kolejne 8 lat w Oddziale Przedszkolnym Kanadyjskiej Szkoły Podstawowej w Warszawie. Miałam tam możliwość uczestniczenia w kilkuletnim procesie akredytacji IB(International Baccalaureate) – Organizacji Matury Międzynarodowej. Praca w międzynarodowym oraz wielokulturowym środowisku ukształtowała mnie jako nauczyciela i była dla mnie niezwykle inspirującym doświadczeniem. W 2022 roku uzyskałam licencję lektora metody Teddy Eddie oraz  Savvy Ed.

Moim priorytetem jest,aby każdy uczeń czuł się na moich zajęciach zauważony, zmotywowany, doceniony i dumny ze swoich osiągnięć. W czasie lekcji lubię głośno śpiewać, żartować i rozśmieszać swoich uczniów, tak aby nauka zawsze była dla nich przyjemnością. Staram się również uświadamiać im, jak ważna jest znajomość języka angielskiego i jak wiele daje nam w życiu możliwości.

Prywatnie interesuję się urządzaniem wnętrz oraz literaturą dziecięcą, zarówno polsko- jak i anglojęzyczną. Jestem mamą 6-letniej Neli oraz 3-letniego Stefanka, dla których wieczór bez książki to wieczór stracony😊

Bogumiła Gutowska
język angielski –opiekun metody Edward’s League
 

Kocham język angielski, jego bogactwo i piękną intonację. Anglia to mój drugi dom-spędziłam tam jedną trzecią mojego życia , poznając zwyczaje i kulturę tego wiktoriańskiego kraju. Ukończyłam szkołę języka angielskiego w Londynie ELT (English Learning Training). Kocham świat i ludzi, uwielbiam naturę, podróże i zdrowy styl życia.

Od roku 2020 jestem licencjonowanym lektorem metody Teddy Eddie, a w 2022 roku uzyskałam licencję lektora metody Edward’s League.

Mirosław (Merrick) Gutowski
język angielski  ( NATIVE SPEAKER)

Całe życie spędziłem w Anglii, ponadto dużo podróżowałem po świecie, poznając kulturę i obyczaje innych krajów. Kiedy poznałem moją żonę, przeprowadziłem się do Polski oraz zrobiłem kurs dla lektorów języka angielskiego. W prowadzeniu zajęć z kursantami wykorzystuję znajomość języka angielskiego (w tym potocznych zwrotów, idiomów oraz zwrotów formalnych), kultury, obyczajów i historii Anglii. Interesuję się myślistwem, wędkarstwem, kocham przyrodę i zwierzęta. Najbardziej odpoczywam podczas długich spacerów, kiedy mogę obserwować przyrodę.

 

Anita Lelonek
język angielski

Język angielski to bardzo ważna część mojego życia! Jako nastolatka wyjechałam do Irlandii gdzie ukończyłam szkołę średnią dla dziewcząt, a następnie studia prawnicze. Doświadczenie, które tam zdobyłam chętnie wykorzystuję w swojej pracy. Nie mogę narzekać na nudę, gdyż każdego dnia uczę się czegoś nowego od moich kursantów! Nauczanie to dla mnie wsłuchanie się w potrzeby ucznia jako jednostki. Daje mi ono dużo satysfakcji i radości. Moim mottem jest, wtórując Martynie Wojciechowskiej, „Niemożliwe nie istnieje!”. Moją pasją jest nurkowanie choć wcale nie umiem pływać.  Uwielbiam psychologię i naturoterapię.

Agata Palicka
język angielski – opiekun metody Teddy Eddie

Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Przygodę z językiem angielskim zaczęłam już od najmłodszych lat i ta ciągła chęć pogłębiania wiedzy została we mnie do tej pory. Na co dzień jestem mamą, uważam, że to najlepsza rola w moim życiu. Dzieci są dla mnie inspiracją, by nigdy się nie poddawać, cieszyć się z małych rzeczy i odkrywać świat na nowo, dlatego też moja praca jako lektor daje mi dużo pozytywnej energii i napędza do działania. Nauczanie języka to między innymi poszerzanie horyzontów, rozwijanie społecznej i kulturowej świadomości. Moją pasją od zawsze był taniec, który daje poczucie wolności i możliwość uwydatniania swoich emocji, to dobry sposób i lek na wszystko.

Licencjonowanym lektorem metody Teddy Eddie jestem od 2020 roku, a metody Savvy Ed od roku 2022.

 

Joanna Tępczyk
język angielski

Jestem studentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Swoją przygodę z językiem angielskim zaczęłam w wieku 4 lat ucząc się w British School. Umożliwiło mi to zdanie egzaminu Cambridge FCE w wieku 15 lat, a trzy lata później – egzaminu CAE. Dzięki temu mogę stawać teraz po drugiej stronie i przekazywać swoją wiedzę innym.W British School uczę grupy dziecięce i młodzieżowe. W prowadzeniu zajęć najważniejsze jest dla mnie, aby uczniowie czerpali z nauki jak najwięcej radości, żeby używanie języka angielskiego było dla nich naturalne i pozbawione stresu. Ogromną satysfakcję sprawia mi przygotowywanie własnych materiałów do zajęć  i sprawianie, że niejasne i zawiłe w oczach uczniów zagadnienia stają się przejrzyste.Poza tym, duży nacisk kładę na pozytywne relacje z kursantami, jako że to właśnie ich uśmiechy dają mi najwięcej motywacji do pracy. Posiadam licencję lektora metody Teddy Eddie (od 2019 r.), Savvy Ed (od 2020 r.) oraz Edward’s League (od 2022r.)

W wolnych chwilach lubię słuchać muzyki – głównie soul, jazz, rock i ABBA, bawić się ze swoim kotem Danką, grać na gitarze i oglądać RuPaul’s Drag Race.

Natasza Kobierecka
język angielski, hiszpański

Jestem absolwentką SWPS i poza nauczaniem języków zajmuję się również psychologią. Swoje umiejętności językowe wykorzystywałam nie tylko w szkołach językowych, ale również pracując w firmach hiszpańskich. Psychologia i języki to moje pasje – oprócz hiszpańskiego mówię również po angielsku. Od 2022 roku jestem licencjonowanym lektorem metody Savvy Ed.

Jestem osobą z dużym doświadczeniem zawodowym, dobrze zorganizowaną i kontaktową, a jednocześnie wymagającą. Jeśli jesteś zdecydowany na naukę języka hiszpańskiego, zapraszam na zajęcia do British School.

Aleksandra Jakubowska
język angielski

Jestem licencjonowanym lektorem metody Teddy Eddie i Savvy Ed. Mam 20 lat i jestem studentką filologii angielskiej na Vistula University. Języka angielskiego uczę się od 5 roku życia i moją przygodę z nim zaczynałam w British School. Miałam okazje prowadzić korepetycje z języka angielskiego dla dzieci w wieku szkolnym. W wolnym czasie czytam książki, podróżuję i słucham muzyki.

Karolina Kapusta
język angielski

Jestem absolwentką studiów pedagogicznych dających uprawnienia do podjęcia zawodu nauczyciela dzieci będących w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, nauczania języka angielskiego w przedszkolu oraz klasach 1-3 szkoły podstawowej oraz prowadzenia terapii pedagogicznej dla dzieci w wieku 2-10 lat.

Bardzo lubię wprowadzanie do procesu nauczania gier i zabaw oraz metod aktywizujących. Uwielbiam poznawać nowe języki, w wolnym czasie czytam powieści Agathy Christie, a także oglądam brytyjskie seriale, co pozwala mi na poszerzanie mojego słownika.

 

Aleksandra Szczerba
język angielski

Jestem lektorem stażystą – licencjonowanym lektorem metody Teddy Eddie (od 2022 roku). Po dwóch latach przygotowań w British School, w roku 2022 zdałam egzamin CAE na poziom C1. Uwielbiam podróżować i poznawać nowych ludzi z różnych krajów oraz ich kulturę. W językach obcych fascynuje mnie możliwość dokładniejszego poznawania świata i poszerzania własnych horyzontów.  

 

Agata Szymańska
język angielski

Bardzo lubię język angielski a jeszcze bardziej zarażać tą pasją swoich uczniów. Na co dzień studiuję na Politechnice Warszawskiej, ale zależy mi na równoczesnym zdobywaniu doświadczenia i ciągłym rozwoju, dlatego tak organizuję czas, by łączyć pracę ze studiami. Jestem osobą otwartą, kreatywną, pomocną, jak również wymagającą przede wszystkim od siebie, jak i innych. Poza tym uwielbiam góry oraz spędzać aktywnie czas.

 

Ewelina Arkuszewska
język angielski

Już od małego chciałam uczyć innych – moją ukochaną zabawą była zabawa w szkołę. Zawsze moim ulubionym przedmiotem był język angielski i poza szkołą zawsze znajdowałam czas na jego dodatkową naukę, bo była to dla mnie przyjemność i hobby. W 2022 roku zdałam egzamin FCE z pomocą zajęć, na które uczęszczałam w British School Sochaczew. Były one dla mnie przyjemnością. Do tego moja sympatia do dzieci sprawiła, że praca tutaj z nimi to spełnienie moich marzeń. Wiem, że dzięki temu mogę się spełniać i jest to odskocznia od codzienności. Od 2022r jestem licencjonowanym lektorem metody Teddy Eddie.

Interesuję się psychologią i procesami zachodzącymi w mózgu człowieka. Uwielbiam czytać książki w wolnym czasie lub oglądać filmy na podstawie prawdziwych zdarzeń. Chciałabym zwiedzić w swoim życiu jak najwięcej świata – podróże sprawiają mi ogromną radość. Jestem osobą, która nie lubi rutyny i chętnie podejmuje się wszelakich wyzwań

Dagmara Walkowska
język angielski

Jestem studentką studiów magisterskich w Centrum Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych na Uniwersytecie Warszawskim. Miłość do języka angielskiego zaszczepiły we mnie od młodych lat wspaniałe nauczycielki, które pokazały mi, że bycie pedagogiem to także okazja do stawania się najlepszym przyjacielem uczniów. Od dwóch lat zgłębiam wiedzę także w zakresie języka hiszpańskiego, który pretenduje do stania się następną naukową miłością mojego życia. Interesuję się fotografią oraz od niedawna psychologią zwierząt. W wolnym czasie trenuję z moim psem Boltem niecodzienny psi sport, jakim jest pasterstwo. Uwielbiam także podróżować i zwiedzać najpiękniejsze zakątki świata.

 

 

Letnie Półkolonie marzeń 2023

Uwaga! zostały ostatnie miejsca.