Nasz zespół

Zespół British School Sochaczew

to wykwalifikowani, sympatyczni i entuzjastycznie nastawieni lektorzy, którzy z pasją i zaangażowaniem wykonują swoją pracę.

Jesteśmy:
  • zaangażowani w powierzone nam zadania– każde zajęcia są świetnie przygotowane
  • wykształceni– posiadamy wykształcenie wyższe oraz przygotowanie pedagogiczne
  • ambitni – nieustannie szkolimy się, aby jak najwięcej zaoferować kursantom
  • innowacyjni – do prowadzenia zajęć wykorzystujemy m.in. tablice interaktywne, kursy e-learning, lekcje on-line
  • wierzymy w umiejętności studenta– z nami każdy może nauczyć się języka obcego!

W naszym gronie znajdują się zarówno polscy nauczyciele, jak i native speakers.

Nasz zespół

Nasz profesjonalny i zawsze pomocny PION METODYCZNY:

Agata Palicka – METODYK – grupy Teddy Eddie i Savvy Ed

Agata Zambrzycka – METODYK- egzaminy Cambridge

Aleksandra Kruszewska – METODYK – Young Learners

Nasz pion metodyczny

Grzegorz Boszko
język angielski, rosyjski

Jestem absolwentem Lingwistyki Stosowanej UW, sekcji tłumaczeń ustnych i glottodydaktyki w ramach języków angielskiego i rosyjskiego. Naukowo interesuję się kulturologią, lingwistyką antropocentryczną i psychologią. Prywatnie – jestem miłośnikiem zwierząt i podróżnikiem.

Bogumiła Gutowska
język angielski

Kocham język angielski, jego bogactwo i piękną intonację. Anglia to mój drugi dom-spędziłam tam jedną trzecią mojego życia , poznając zwyczaje i kulturę tego wiktoriańskiego kraju. Ukończyłam szkołę języka angielskiego w Londynie ELT (English Learning Training). Kocham świat i ludzi, uwielbiam naturę, podróże i zdrowy styl życia.

Mirosław (Merrick) Gutowski
język angielski  ( NATIVE SPEAKER)

Całe życie spędziłem w Anglii, ponadto dużo podróżowałem po świecie, poznając kulturę i obyczaje innych krajów. Kiedy poznałem moją żonę, przeprowadziłem się do Polski oraz zrobiłem kurs dla lektorów języka angielskiego. W prowadzeniu zajęć z kursantami wykorzystuję znajomość języka angielskiego (w tym potocznych zwrotów, idiomów oraz zwrotów formalnych), kultury, obyczajów i historii Anglii. Interesuję się myślistwem, wędkarstwem, kocham przyrodę i zwierzęta. Najbardziej odpoczywam podczas długich spacerów, kiedy mogę obserwować przyrodę.

 

Katarzyna Janiak
język angielski

Nauka języka angielskiego to moja pasja. Podróże uświadamiają mi za każdym razem, że znajomość języków obcych potrafi być dużym atutem i nie raz uratowało mnie to od dużych problemów. W ludziach podziwiam niezależność w działaniu, pracowitość oraz ich pasje. W wolnych chwilach dbam o rozwój własnego warsztatu pracy poprzez oglądanie filmów i czytanie książek. Interesuje mnie kultura krajów skandynawskich, którą starałam się dokładnie poznać podczas stypendium w Finlandii. Staram się, by moi uczniowie czerpali satysfakcję z nauki języka poprzez wykorzystywanie autentycznych materiałów. Ukończyłam filologię angielską z tytułem magistra na Uniwersytecie Łódzkim.

 

Aleksandra Kruszewska
język angielski

Nauka języka angielskiego to moja pasja. Podróże uświadamiają mi za każdym razem, że znajomość języków obcych potrafi być dużym atutem i nie raz uratowało mnie to od dużych problemów. W ludziach podziwiam niezależność w działaniu, pracowitość oraz ich pasje. W wolnych chwilach dbam o rozwój własnego warsztatu pracy poprzez oglądanie filmów i czytanie książek. Interesuje mnie kultura krajów skandynawskich, którą starałam się dokładnie poznać podczas stypendium w Finlandii. Staram się, by moi uczniowie czerpali satysfakcję z nauki języka poprzez wykorzystywanie autentycznych materiałów. Ukończyłam filologię angielską z tytułem magistra na Uniwersytecie Łódzkim.

 

Anita Lelonek
język angielski

Język angielski to bardzo ważna część mojego życia! Jako nastolatka wyjechałam do Irlandii gdzie ukończyłam szkołę średnią dla dziewcząt, a następnie studia prawnicze. Doświadczenie, które tam zdobyłam chętnie wykorzystuję w swojej pracy. Nie mogę narzekać na nudę, gdyż każdego dnia uczę się czegoś nowego od moich kursantów! Nauczanie to dla mnie wsłuchanie się w potrzeby ucznia jako jednostki. Daje mi ono dużo satysfakcji i radości. Moim mottem jest, wtórując Martynie Wojciechowskiej, „Niemożliwe nie istnieje!”. Moją pasją jest nurkowanie choć wcale nie umiem pływać.  Uwielbiam psychologię i naturoterapię.

 

Łucja Modrak
język angielski

Naukę języka angielskiego miałam od najmłodszych lat, dzięki temu jego nauka stała się dla mnie łatwa i oczywista, tak jak nauka języka polskiego. Przypadkowo trafiając na ofertę certyfikatów językowych doszłam do wniosku, że zawód, który będę wykonywać musi być związany z angielskim. Trzy lata ciężkiej pracy w liceum zaowocowały świetnymi wynikami maturalnymi, które otworzyły mi drzwi do językowej kariery. Zawszę będę namawiać do nauki języków od najmłodszych lat, warto zacząć od ogólnodostępnego angielskiego i rozwijać umiejętności językowe oraz poznawać nowe kultury.

Aleksandra Obłuska
język angielski

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Nauka języka angielskiego sprawiała mi wielką radość już od najmłodszych lat, a teraz dzielę się tą pasją z moimi uczniami. Bycie nauczycielem daje mi ogromną satysfakcję, a uczniowie zapewniają mi ciągłą dawkę pozytywnej energii- dlatego kocham tą pracę. W wolnym czasie uwielbiam gotować i wyruszać na wyprawy- zarówno te bliskie, jak i dalekie  Szczególnie cieszą mnie podróże w poszukiwaniu kolejnych cudów natury, która niezmiennie zachwyca mnie swym pięknem.

Agata Palicka
język angielski

Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Przygodę z językiem angielskim zaczęłam już od najmłodszych lat i ta ciągła chęć pogłębiania wiedzy została we mnie do tej pory. Na co dzień jestem mamą, uważam, że to najlepsza rola w moim życiu. Dzieci są dla mnie inspiracją, by nigdy się nie poddawać, cieszyć się z małych rzeczy i odkrywać świat na nowo, dlatego też moja praca jako lektor daje mi dużo pozytywnej energii i napędza do działania. Nauczanie języka to między innymi poszerzanie horyzontów, rozwijanie społecznej i kulturowej świadomości. Moją pasją od zawsze był taniec, który daje poczucie wolności i możliwość uwydatniania swoich emocji, to dobry sposób i lek na wszystko.

 

Marta Skindzier
język angielski

Jestem młodą, energiczną osobą, która uwielbia pracować z dziećmi. Zdobyłam wymagane kwalifikacje do nauczania języka angielskiego, z którym do czynienia mam już od najmłodszych lat. Fascynacją językami dzielę się z moimi uczniami, prowadząc zajęcia w oparciu o najnowsze metody przekazywania wiedzy. Praca lektora jest moją pasją, sprawia mi wiele satysfakcji i dostarcza kolejnych możliwości rozwoju.
Moją drugą pasją jest podróżowanie. Ponadto interesuję się literaturą, muzyką oraz historią.

Joanna Tępczyk
język angielski

Jestem studentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Swoją przygodę z językiem angielskim zaczęłam w wieku 4 lat ucząc się w British School. Umożliwiło mi to zdanie egzaminu Cambridge FCE w wieku 15 lat, a trzy lata później – egzaminu CAE. Dzięki temu mogę stawać teraz po drugiej stronie i przekazywać swoją wiedzę innym.W British School uczę grupy dziecięce i młodzieżowe. W prowadzeniu zajęć najważniejsze jest dla mnie, aby uczniowie czerpali z nauki jak najwięcej radości, żeby używanie języka angielskiego było dla nich naturalne i pozbawione stresu. Ogromną satysfakcję sprawia mi przygotowywanie własnych materiałów do zajęć  i sprawianie, że niejasne i zawiłe w oczach uczniów zagadnienia stają się przejrzyste.Poza tym, duży nacisk kładę na pozytywne relacje z kursantami, jako że to właśnie ich uśmiechy dają mi najwięcej motywacji do pracy.W wolnych chwilach lubię słuchać muzyki – głównie soul, jazz, rock i ABBA, bawić się ze swoim kotem Danką, grać na gitarze i oglądać RuPaul’s Drag Race.

 

Maria Wilamowska
język angielski

Jestem studentką pierwszego roku psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Naukę języka angielskiego zaczęłam już od najmłodszych lat. Uwielbiam pracę z dziećmi. Oprócz pracy lektora, okazjonalnie zdarza mi się być animatorem zabaw dla dzieci na rożnego typu imprezach, dlatego też nauczanie języka poprzez metodę łączącą piosenki, ruch i zabawę jest dla mnie czymś niezwykle pasjonującym. Moje hobby to taniec i joga, a obok języka angielskiego moją miłością jest również język hiszpański:)

Agata Zambrzycka
język angielski

Jestem tłumaczką przysięgłą i lektorką języka angielskiego. Facynuje mnie wszystko, co dotyczy Stanów Zjednoczonych. Kiedy miałam 8 lat, wysłałam kartkę świąteczną do prezydenta Reagana, opowiadania Jacka Londona zaprowadziły mnie na Alaskę, a pracę magisterską pisałam o kluczowych kwestiach w historii XIX-wiecznej Ameryki – walce z niewolnictwem i batalii kobiet o równouprawnienie.

W języku angielskim ciekawi mnie wymowa, zarówno brytyjska jak i amerykańska, a pasję do fonetycznej poprawności staram się zaszczepić wśród swoich uczniów już od pierwszych zajęć.

 

Natasza Kobierecka
język hiszpański, angielski

Jestem absolwentką SWPS i poza nauczaniem języków zajmuję się również psychologią. Swoje umiejętności językowe wykorzystywałam nie tylko w szkołach językowych, ale również pracując w firmach hiszpańskich. Psychologia i języki to moje pasje – oprócz hiszpańskiego mówię również po angielsku. Jestem osobą z dużym doświadczeniem zawodowym, dobrze zorganizowaną i kontaktową, a jednocześnie wymagającą. Jeśli jesteś zdecydowany na naukę języka hiszpańskiego, zapraszam na zajęcia do British School.

 

Natalia Kunikowska
język francuski

Bonjour  tout le monde! Moja przygoda z językiem francuskim zaczęła się w liceum kiedy dostałam szansę wyjechać do Francji, do prywatnej francuskiej szkoły katolickiej na 3-miesięczne stypendium w malowniczym miasteczku La Brède położonym niedaleko Bordeaux. Od tego momentu język francuski jak i kultura tego kraju stały się bliskie memu sercu i nie mogłam wybrać inaczej jak kontynuować jego naukę na Uniwersytecie Warszawskim. Zdobyć tytuł magistra filologii romańskiej na Uniwersytecie to był prawdziwy parcours du combattant, ale było warto! Brzmi intrygująco? W takim razie zapraszam na moje zajęcia, gdzie zabiorę moich uczniów w prawdziwą podróż po meandrach języka francuskiego oraz kultury Francji i krajów frankofońskich.

Piotr Kwiatkowski
język hiszpański, angielski

Jestem absolwentem filologii iberyjskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Przygotowując zajęcia zależy mi nie tylko na nauczaniu języka, ale również na zachęceniu uczniów do poznawania bogatej kultury Hiszpanii i krajów latynoamerykańskich poprzez kontakt z muzyką, fragmentami tekstów, filmów oraz sylwetkami sławnych osób. Od małego pasjonuję się językami – oprócz hiszpańskiego mówię także po angielsku i portugalsku, a obecnie uczę się rosyjskiego i łaciny. Interesuję się również grami wideo, w szczególności ich tłumaczeniem (lokalizacją), a w wolnym czasie gram na perkusji.       

 

Bożena Volpi
język włoski

Jestem pasjonatką Włoch. Kraju, języka, ludzi, kuchni, muzyki, całej magii i piękna jakie ma w sobie Italia.
Ktoś kiedyś powiedział. że “Kto nie był we Włoszech nie wie co jest piękne”. W pełni się z tym zgadzam. Przez wiele lat pracowałam jako pilotka wycieczek, przewodniczka i rezydentka we Włoszech. Przebywając wśród ludzi uczyłam się ich mentalności i obyczajów. Tam też uczyłam się języka. Do tej pory bywam we Włoszech i jeszcze, dorywczo, pracuję w turystyce. Zawsze tam będę bywać, od samego początku się tam odnalazłam i to jest “mój” kraj.
W związku z powyższym mogę zaoferować kursantom nie tylko wiedzę z zakresu gramatyki i słownictwa, ale również przybliżyć kraj, którego języka się uczą.