Rodzinny Piknik Językowy z misiem Teddy Eddie

Drodzy Rodzice, drodzy Kursanci!

3 września, w piątek, organizujemy wielki, rodzinny PIKNIK językowy z misiem Teddy Eddie w Ogródku Jordanowskim!

Z myślą o dzieciach w wieku od 2 do 7 lat, ale też starszych – z SOCHACZEWA i okolic, planujemy wielką inaugurację nowego roku szkolnego w naszej szkole!

Przewidujemy moc atrakcji!

*Gry i zabawy z misiem Teddy Eddie

*Malowanie buziek

*Skręcanie baloników

*Szaleństwa z bańkami mydlanymi

*Rozgrywki sportowe na wesoło w asyście dużego misia Teddy Eddie

Tego dnia również naszym dzielnym kursantom ze ścieżki egzaminacyjnej uroczyście wręczymy certyfikaty Cambridge!

W trakcie PIKNIKU zainteresowani rodzice będą mogli śmiało porozmawiać z naszą kadrą o kursach i dowiedzieć się na żywo czegoś więcej o lekcjach pokazowych.

Dla nowych klientów będziemy mieć przygotowane VOUCHERY o wartości 100 zł – do wykorzystania na kurs angielskiego metodą TEDDY EDDIE dla dzieci 2-7 lat.

Aby go otrzymać, wystarczy podejść do kogoś z naszej britishowej załogi i na hasło VOUCHER odebrać go.

Dlaczego organizujemy ten PIKNIK?

Chcemy, aby każdy rodzic, który jeszcze nas nie zna, mógł nas poznać jeszcze przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

Wolnych miejsc na kursach ubywa z dnia na dzień, ale specjalnie dla „piknikowych rodziców” zamroziliśmy blisko 100 rezerwacji. Wiemy, że dopiero poznając nas lepiej, poczujecie, że metoda Teddy Eddie jest najlepszym na rynku językowym programem dla dzieci.

To właśnie dzięki misiowemu kursowi dzieci poznają aż 2000 słów i potrafią wykorzystywać je w prostych komunikatach. W efekcie, gdy idą do pierwszej klasy, znają tak świetnie angielski, jak żaden ich rówieśnik.

Na Wielki Rodzinny Językowy Piknik zapraszamy:

3 września (piątek) – między 17:00 a 19:00

Na Miejskim Placu Zabaw w ogrodzie JORDANOWSKIM na rogu ulic 600-lecia i Pokoju.

Jak dostać bezpłatne zaproszenie?

Przez Messenger lub telefonicznie:

– w tygodniu między 9:00 a 20:00

– a w soboty od 8:00 do 14:00